Dostawa i formy płatności

Skaczesz z miejsca na miejsce i nie możesz się doczekać kiedy twoja paczka wypełniona najwyższej jakości towarem dotrze do ciebie? A może jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup i skacze Ci ciśnienie bo “chciałbyś ale się boisz”?

Nie trać czasu na zmartwienia, energia i pyszny smak są na wyciągnięcie ręki! W życiu powinniśmy próbować wszystkiego dopóki nasze głowy wypełnione są szalonymi pomysłami, a serca poruszającymi emocjami! Marzenia są po to, aby je spełniać, a nowe energetyczne doznania są po to, by je odkrywać. Daj się ponieść chwili, młodzieńczym impulsom spontaniczności albo zaufaj wyrafinowanym i doświadczonym ekspertom tworzącym nasze produkty. Otwarcie pierwszej puszki naszego energetyka może się okazać Twoim najpiękniejszym i co ważne na pewno udanym “ pierwszym razem”. O każdej porze dnia i w każdym miejscu na ziemi ten smak i zastrzyk kreatywnej energii będą idealnym uzupełnieniem wyjątkowych chwil.

Metody dostawy

Zakupione przez Ciebie Onyx Energy Drinki zostaną dostarczone przez kuriera. Ich wysyłka następuje w ciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i uregulowania płatności. Koszt wysyłki to 18zł za od 1 do 3 zgrzewek, każde kolejne zgrzewki zwiększają koszt dostawy o kolejne 18zł.

Formy płatność

Za swoje zamówienie zapłacić możesz wykorzystując przelew tradycyjny lub PayU

 

Przejdź do sklepu i zamów energetyka dla siebie!